3 березня 2021 року доцентом кафедри комп’ютерних наук Лубко Д.В. було проведено відкриту лекцію з дисципліни «Операційні системи» на тему «Операції над файлами і каталогами. Сучасні файлові системи» для студентів першого курсу спеціальності 122 «Комп’ютерні науки».

На лекції були присутні представники професорсько-викладацького складу кафедри комп’ютерних наук.

Лектором було підібрано теоретичний матеріал та приклади, що дозволило зберегти увагу слухачів протягом всього заняття.

Студенти продемонстрували зацікавленість матеріалом, що викладався лектором, активно включалися до обговорення поставлених питань.

Лекція була проведена на високому науковому і навчально-методичному рівні, відповідала вимогам вищої школи.

Лекція отримала добрі відгуки від студентів та викладачів кафедри, зокрема відзначено професіоналізм лектора, вміння зосередити увагу студентів на головних положеннях матеріалу лекції, створити робочу та творчу атмосферу.