28 січня фахівці наукової бібліотеки провели для викладачів кафедри Комп’ютерні науки і кафедри Інформаційні технології проектування імені В.М, Найдиша семінар-практикум з пошуку наукових видань для публікацій в наукометричній базі даних Scopus.Семінар включав в себе правила реєстрації в базі даних Scopus, пошук джерел за галузями знань, можливість порівнювати джерела за імпакт-фактором, цитованість статей за рік тощо.

Присутні мали змогу в он-лайн режимі ознайомитися з алгоритмом  вибору джерела публікації в базі даних в залежності від необхідної галузі знань, особливостями пошуку інформацію по тому чи іншому виданню. Слухачі семінару отримали інформацію про те, на які дані журналу в першу чергу необхідно звертати увагу для успішної публікації. Також представники наукової бібліотеки підготували перелік журналів для безкоштовних публікацій в наукометричній базі даних Scopus зі спеціальності «Комп’ютерні науки».

Семінар виявився інформативним,  корисним і своєчасним. Сподіваємося на подальшу успішну співпрацю з науковою бібліотекою ТДАТУ!