3 жовтня 2017 року відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1286 від 19.09.2017 року Таврійському державному агротехнологічному університету надано безкоштовний доступу до наукометричної бази WebofScience.

30 листопада для викладацького складу кафедри Комп’ютерні науки та кафедри Інформаційні технології проектування ім. В.М. Найдиша фахівці наукової бібліотеки провели флеш-семінар   «АЛГОРИТМ ПОШУКУ ІНФОРМАЦІЇ В БАЗІ ДАНИХ WEB OF SCIENCE».

Семінар включав в себе правила реєстрації в базі даних WOS, приклади простого пошуку наукової інформації. Були розглянуті додаткові пошукові інструментарії, які роблять  відбір джерел більш раціональним і результативним.

Семінар на високому професійному рівні провели фахівці наукової бібліотеки Журавська А.Г. та Семенюк Н.М.

В процесі реєстрації викладачі отримали кваліфіковані консультації та відповіді на питання, що стосуються правил наукових публікацій в закордонних виданнях.

Всі учасники заходу зазначили, що така зустріч є дуже цікавою і корисною, своєчасною і пізнавальною.

Викладачі кафедри щиро вдячні співробітникам наукової бібліотеки та налаштовані на подальшу плідну співпрацю!