02.11.2021 викладачі кафедри комп’ютерних наук, завідувач кафедри Сергій ШАРОВ та доцент Дмитро ЛУБКО взяли участь у семінарі «Цілі сталого розвитку: проблеми впровадження та завдання для сфери науки, технологій та інновацій». Учасниками семінару були викладачі, науковці, співробітники УкрІНТЕІ, інші особи, які цікавляться питанням сталого розвитку.

Захід був проведених в онлайн режимі за допомогою відкритого програмного забезпечення для проведення веб-конференції BigBlueButton. Організатором заходу був Український інститут науково-технічної експертизи та інформації (УкрІНТЕІ). Спікером онлайн семінару була Людмила Мусіна.

Доповідачка висвітлила Цілі сталого розвитку (ЦСР), акцентувала увагу на проблемах їх впровадження та завданнях для сфери науки, технологій та інновацій до 2030 року. Було презентовано механізм сприяння розвитку технологій у схематичному вигляді, висвітлено питання процесу імплементації ЦСР на рівні ООН. Для всіх бажаючих запис онлайн заходу доступних за посиланням http://webinar.ukrintei.ua/.

Слід зазначити, що минулого року викладачі кафедри теж були присутні на онлан заході, присвяченому Цілям сталого розвитку. Це стосується онлайн-конференції «Влада, бізнес, громада – через призму співпраці до сталого розвитку Запорізької області»  в рамках проекту «Онлайн освіта для сталого розвитку», що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Німеччини. Різноманітність заходів свідчить про актуальність Цілей сталого розвитку для держави та світу.

Інформацію підготував Сергій ШАРОВ