4 листопада 2021 р. в.о. завідувача кафедри комп’ютерних наук Сергій ШАРОВ та старший викладач Ольга ЗІНОВ’ЄВА зустрілися з міжнародним експертом SES  професором Вольфгангом Крессе.  Зустріч була проведена на високому науково-методичному рівні, виявилася плідною та конструктивною.

Під час зустрічі на кафедрі комп’ютерних наук були висвітлені особливості викладання дисципліни «Геоінформаційні системи і бази даних» для здобувачів вищої освіти спеціальності «Геодезія та землеустрій». Вольфганг Крессе поділився власним досвідом застосування різноманітного програмного забезпечення, зокрема  QGIS, PostGIS, Leaflet, Sentinel та ін.

Слід зазначити, що упродовж декількох днів німецький експерт обмінюється досвідом з викладачами Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного з метою покращення реалізації освітньої програми «Геодезія та землеустрій». Участь зарубіжного експерта у процесі вдосконалення освітньої програми сприяє встановленню міжнародних зв’язків та покращенню якості освітнього процесу.