03.04.2018 року на кафедрі “Комп`ютерні науки” пройшла студентська конфренція. Учасники  конференції продемонстрували свої наукові роботи та дізналися експертну думку викладачів кафедри, познайомилися зі студентами різних курсів кафедри, а також з колегами технікуму ТДАТУ, поспілкувалися та обмінялися досвідом у своїй науковій галузі.

Перше місце отримав студент  Рябцун О.Ю. (12 МБКН групи). Керівник асистент Литвин Ю.О.

Друге  місце отримав студент Шиловський А.С. (11 КН групи). Керівники: Лубко Д.В. та Саєнко О.В.

Теми конференції та іх доповідачі:

1. Тема доповіді: Програмний модуль планування та обробки експериментів. Доповідач:  Мозговенко А.А. (21 МБКН), Касілов І.С. (41 КН). Керівники: д.т.н., проф. Малкіна В.М.
  2. Тема доповіді: Автоматизований програмний модуль забезпечення технологічних умов в системі управління інкубатором. Доповідач: Гешева Г.В. (31 КН). Керівник: к.т.н., доц. Строкань О.В.
  3. Тема доповіді: Вибір сучасних мов програмування майбутнього ІТ-фахівця. Доповідач: Шиловський А.С. (11 КН). Керівник: к.т.н., доц. Лубко Д.В.
  4. Тема доповіді: Експертні системи як потужний інструмент реалізації складних інженерних інтелектуальних задач. Доповідач: Вєдєнєва А.О. (11 КН). Керівник: к.т.н., доц. Лубко Д.В.
  5. Тема доповіді: Віртуальна реальність та особливості її використання. Доповідач: Безкоровайний В.В. (11 КН). Керівник: к.т.н., доц. Лубко Д.В.
  6. Тема доповіді: Медичні експертні системи та їх використання. Доповідач: В’юник А.В. (21 КН). Керівник: к.т.н., доц. Лубко Д.В.
  7. Тема доповіді: Особливості використання мов програмування С++ та Java  при роботі з Big Data. Доповідач: Іванова В.В.  (31 КН), Видренко О.О. (31 КН). Керівник: ст. викл. Сіциліцин Ю.О.
  8. Тема доповіді: Переваги використання колекції ArrayList при роботі з масивами у мові програмування С#. Доповідач: Павліченко А.І. (11СКН). Керівник:  ст. викл. Ібрагімова  Л.А.
  10. Тема доповіді: Створення робочої моделі метеостанції за допомоги мікроконтролера Arduino. Доповідач: Рябцун О.Ю. (12 МБКН). Керівник:  ас. Литвин Ю.О.
  11. Тема доповіді: Порівняльний аналіз ERP-систем, що використовуються в сфері машинобудування. Доповідач: Ковтун О.Г., Куцаєв Р.Р. (11 МБКН). Керівник: д.пед.н., проф. Прийма С.М.
  12. Тема доповіді: Захист та безпека баз даних. Доповідач: Трофімова М.В. (21 КН). Керівник:  ас. Беккауєр А.О.
  13. Тема доповіді: Імітаційне моделювання складних систем. Доповідач: Гешева Г.В. (31 КН) Керівник:  ст. викл. Зінов’єва О.Г.
  14. Тема доповіді: Вразливість Spectre та Meltdown. Доповідач: Фельдшеров Є.О. (11 КН). Керівник: ас. Саєнко О.В.
  15. Тема доповіді: Алгоритми у повсякденному житті. Доповідач: Морозов Б.С. (11 КН). Керівник: ас. Саєнко О.В.
  16. Тема доповіді: Генетичні алгоритми. Доповідач: Шиловський А.С. (11 КН). Керівник: ас. Саєнко О.В.
  17. Тема доповіді: Взлом користувачів та компаній за допомогою соціальної інженерії. Доповідач: Ткаченко Є.Д. (11 КН) Керівник: ас. Саєнко О.В.
  18. Тема доповіді: Програмні засоби забезпечення безпеки в мережі. Доповідач: Назаров Є. (621 гр., ВСП „Мелітопольський коледж ТДАТУ”). Керівник: ас. Саєнко О.В.
  19. Тема доповіді: Персональна безпека в Інтернет. Доповідач: Севоднєв Д. (631 гр., ВСП „Мелітопольський коледж ТДАТУ”) Керівник: ас. Саєнко О.В.
  20. Тема доповіді: Епоха криптовалют. Як біткоїн змінює світовий економічний порядок. Доповідач: Фесенко О. (641 гр., ВСП „Мелітопольський коледж ТДАТУ”) Керівник: викладач 1 категорії Чаусова Н.В. (ВСП „Мелітопольський коледж ТДАТУ”)
  21. Тема доповіді: Роботи у сучасному світі. Доповідач: Башук І. (631 гр., ВСП „Мелітопольський коледж ТДАТУ”) Керівник: викладач 1 категорії Бондаренко О.С. (ВСП „Мелітопольський коледж ТДАТУ”)
  22. Тема доповіді: Всесвітній супутниковий Wi-Fi ближче ніж здається. Доповідач: Логвіненко Є. (631 гр., ВСП „Мелітопольський коледж ТДАТУ”) Керівник: спеціаліст Гаджиріга І.С. (ВСП „Мелітопольський коледж ТДАТУ”).

Усім, кто приймав участь у конфренції оголошується велика подяка.