06.04.2018 р. представник кафедри комп’ютерних наук к.т.н., доцент Лубко Д.В., представник кафедри фінансів, банківської справи та страхування к.е.н., доцент Радченко Н.Г та студент першого курсу факультета ІКТ (группа 11КН) Бойка Микола відвідали середню школу №13 (м.Мелітополь) з метою проведення профорієнтаційної роботи серед школярів 11 класу.

Профорієнтаційну групу дуже тепло зустріли та з цікавістю слухали розповіді.

Під час зустрічі з учнями представники ТДАТУ розповіли про університет, всі існуючі спеціальності, про дуальне систему навчання, про олімпіаду, про індивідуальне навчання, про практики місцеві та закордонні, а також надали інформацію щодо вступної кампанії 2018 року.

Також учням була надана докладна окрема інформація про факультет ІКТ та активне студентське життя на ньому (студент Бойка М.). Були роздані рекламні матеріали про наш університет та були запрошені учні на другий тур олімпіади для отримання додаткових балів при здачі ЗНО.

В кінці зустрічі з учнями, було надано відповіді на всі хвилюючі їх питання щодо ТДАТУ та вступної кампанії 2018 року.

Зустріч пройшла у дружній, цікавій атмосфері.

Чекаємо випускників школи на заходах, які будуть проводитись у стінах нашого університету та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю з майбутніми абітурієнтами!