5.02.2018 року викладачі кафедри КН Беккауер А.О та Литвин Ю.О. відвідали закріплений за кафедрою Оріхівський район для проведення профорієнтаційної роботи по школах. Під час поїздки було відвідано випускні класи таких шкіл: Оріхівський НВК №2 ім. академіка В.А. Лазаряна, НВК «Основа» Преображенської сільської ради, Омельницьку філію НВК «Основа», НВК «Перспектива» Таврійської ОТГ, Нестерянську СРЗОШ І-ІІІ ст.

Під час зустрічей, викладачі розповіли про особливості навчання у ТДАТУ та особливості вступної кампанії, учням було роздано рекламний матеріал про університет, проінформовано випускників які предмети ЗНО необхідні для вступу до на спеціальності ТДАТУ, та проведено анкетування з метою отримання інформації куди абітурієнти планують вступати та які предмети ЗНО здавати.

Асистент                                                                        Беккауер А.О.