21.09.2018 року група 31 КН факультету ІКТ ТДАТУ була запрошена на благодійну добру справу, а саме на благоустрій території стадіону «Спартак» імені Олега Олексенка.

Саме зараз на стадіоні йде завершення реконструкції. Тому, оновлений та любимий мешканцями стадіон, вже нетерпляче чекають до введення в експлуатацію всі небайдужі до спорту, краси та молодості. Щоб займатися на ньому спортом самим, приводити своїх дітей та отримувати задоволення від почуття гордості, що стадіон в нас є та працює. Тому робота на стадіоні дуже важлива.

Студенти групи з завзяттям та ентузіазмом почали виконання трудових робіт.

Вони виконували наступні види робіт: укладка та перенесення кумачної тротуарної плитки, а також завезення та перенесення піску до спортивних тренувальних ям.

Група попрацювала дуже добре та виконала поставлений обсяг роботи.

Була отримана подяка групи від керівництва стадіону за сумлінну працю.

Керівництво ТДАТУ дякую усім студентам групи за сумлінну працю.

Ми сподіваємось, що інші групи студентів ТДАТУ, а також просто небайдужі мешканці міста будуть приймати участь у таких заходах. А це дозволить зробити наше місто швидше ще красивішим та привабливішим для туристів, відпочиваючих та приїжджих.