фото

Розвиток та підтримка обдарованої молоді є запорукою сталого розвитку нашої країни та зокрема Запорізького краю. Обласний конкурс для обдарованої молоді у галузі науки проводиться з метою підтримки обдарованої молоді Запорізького краю, розкриття її здібностей, сприяння розвитку науково-дослідницького інтересу.

Завданнями Конкурсу є: створення сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу молоді Запорізького краю; стимулювання обдарованої молоді до потреби займатися науково-дослідницькою діяльністю; створення умов для самореалізації творчої особистості, розкриття здібностей та постійного саморозвитку; підтримка обдарованої і талановитої молоді регіону.

Організатором Конкурсу є Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації.

З метою залучення здобувачів вищої освіти ОП «Комп’ютерні науки» до наукової діяльності, найкращі студенти кафедри комп’ютерних наук підготували дві роботи:

1. «Розробка веб-сайту інтернет-магазину з продажу кавових напоїв» (Софія ВЕЛИЧКО – здобувачка першого курсу магістратури спеціальності 122 «Комп’ютерні науки», група 11МБКН. Науковий керівник: ст. викладач Ольга ЗИНОВ’ЄВА).
  2. «Проектування робочого місця інженера-програміста та оператора у системі 3D Max згідно норм технічної естетики при побудові полігональної 3D-моделі» (Станіслав ТОРАЄВ – здобувач 4 курсу спеціальності 122 «Комп’ютерні науки», група 41КН. Науковий керівник: ас. Ганна ГЕШЕВА).

Роботи відіслані, залишилось чекати результатів Конкурсу. Бажаємо нашим здобувачам освіти успіху та Перемоги!

Підготував доцент Сергій ШАРОВ