16 грудня 2023 відбудеться дуже цікавий, корисний та важливий захід, а саме планується проведення Всеукраїнського Хакатону на тему «Штучний інтелект у Мрії».

Хакатон відбудеться за сприяння Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією.

До участі в ньому у першу чергу запрошуються всі бажаючі, а саме школярі, або студенти, які хочуть поліпшити застосунок.

До Хакатону зможуть долучитися до 20 команд, кожна з яких матиме до 5 представників офлайн та необмежену кількість онлайн-учасників.

photo_2023-12-16_17-04-34

Команди оформлять свої ідеї щодо інтегрування штучного інтелекту  в Мрію та презентують їх журі на рівні демо прототипу. А саме:

• Потрібно обрати один із напрямків чи запропонувати свій;
  • Розробити прототип проекту;
  • Презентувати ідею проєкту та зробити демо реалізованого прототипу.

Наша кафедра також активно приймає участь у цьому заході.

З активних та талановитих студентів напрямку 122 «Комп’ютерні науки» була зібрана команда. Реєстрацію команда пройшла 02.11.2023.

Учасники команди «Techno_Geniuses» наступні (всі з групи 11 МБКН) :

1. Величко Соф`я Дмитрівна (учасник онлайн) – капітан команди.
  2. Лялюк Ігор Романович (учасник онлайн)
  3. Скрипченко Сергій Сергійович (учасник онлайн)
  4. Сушко Кирило Сергійович (учасник офлайн)

Примітка: місце проведення заходу буде повідомлено учасникам й учасницям після реєстрації додатково (перед початком проведення).