16 лютого 2024 р. відділ МЯОД провів для гарантів освітніх програм та завідувачів кафедрами нараду-семінар: «Особливості моніторингу та перегляду освітніх програм у 2023-2024 навч. році». Захід був організований на платформі Zoom. Спікером заходу була завідувачка ВМЯОД, к.т.н., доц. Скляр Р.В. Від кафедри комп’ютерних наук були присутні гаранти спеціальності 122 Комп’ютерні науки, професор Малкіна В.М. та доцент Холодняк Ю.В, а також завідувач кафедри Шаров С.В.

Пані Радміла торкнулася важливих питань, що стосуються системи внутрішнього забезпечення якості освітньої діяльності. У першу чергу вони стосувалися оновлення та модернізації освітніх програм. Також вона наголосила на основних нормативних документах ТДАТУ щодо функціонування системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти, розповіла про регламентні процедури, що повинні здійснюватися у межах якості освіти.

11

Під час онлайн заходу було наголошено на важливість обробки результатів опитування рівних фокус груп, які були проведені наприкінці першого семестру, та складання аналітичних звітів. Наприкінці семінару ще раз були оголошені терміни проведення робіт щодо обговорення та модернізації освітніх програм. Оскільки всі гаранти освітніх програм ТДАТУ розуміють важливість функціонування системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти, то семінар пройшов конструктивно.

Підготував доцент Сергій ШАРОВ