Дорогі та любі наші жінки кафедри КН!

Ми чоловіки кафедри КНН – вітаємо Вас – милих, чарівних, ніжних, дорогих, прекрасних, розумних, добросовісних та самовідданих жінок з чудовим Міжнародним днем.

Дякуємо, що ви у нас є такі – красиві, чутливі і в той же час дуже сильні, так як на ваших тендітних жіночих плечах тримається і домашній і майже вся паперова та організаційна робота по кафедрі, та дуже-дуже багато іншого.

Що ми чоловіки без вас … Ви нас надихаєте нас на постійну працю, самовдосконалення та навіть на подвиги. Адже все, що чоловік робить – це для жінки і в ім’я неї! Нехай ніколи не згасає яскраве світло в ваших очах! Висловлюємо Вам слова глибокої вдячності за мудрість, відданість та терпіння.

Щиро вітаємо Вас з першим весняним святом – 8 Березня!

Бажаємо кожній з Вас бути коханою, бажаною, успішною, нехай турбота близьких і рідних людей дарують чудовий весняний настрій кожен день! І, звичайно, надію, в те, що у нас обов’язково запанує мир, спокій, взаєморозуміння і злагода!

Також бажаємо Вам сонячного настрою, усмішок, щасливої та  світлої долі !

Ваші чоловіки кафедри КН

kolegam-na-8-bereznya-pryvitannya