20 листопада 2019 року на кафедрі КН Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбулася Всеукраїнська науково-технічна конференція магістрантів і студентів.

До участі було подано 11 заяв від студентів ТДАТУ, Мелітопольського коледжу ТДАТУ та шкіл Мелітополя.

Доповідачі на високому рівні освітили результати своїх досліджень, що стало підставою для активного обговорення тематик досліджень. За матеріалами конференції планується видання електронного збірника тез доповідей.

Модератор конференції доцент кафедри комп’ютерних наук – Лубко Дмитро Вікторович, подякував усім учасникам за цікаві доповіді, змістовну дискусію і творчу атмосферу.

Всі доповідачі були нагороджені грамотами за активну участь у науковій студентській роботі!