Завідувач кафедри комп’ютерних наук Сергій ШАРОВ долучилися до проведення XX  Всеукраїнського учнівського турніру юних інформатиків, який було проведено 08-12 січня 2024 року у дистанційній формі на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (м. Умань).

Він був включений до складу журі разом з відомими науково-педагогічними працівниками, педагогічними працівниками, фахівцями та науковцями в IT-галузі. Ефективна співпраця членів журі та організаційного комітету сприяла успішній діяльності всіх учасників цього інтелектуального змагання.

св copy

Турнір зібрав команди з різних куточків нашої країни. Всього брало участь 12 команд з Полтави, Харкова, Івано-Франківська, Луцька, Києва. Власне турнір складався з трьох турів. Під час І туру учасники повинні були розробити 2D та 3D модель систем ППО/ПРО, врахувався значну кількість параметрів, такі як опір повітря, перешкоди, швидкості цілі та снаряду (ракети) тощо.

133

Завдання ІІ туру полягало у розробці класичної гри Space Invaders, що за своїм виглядом та функціональністю повинна бути максимально наближено до оригіналу. На виконання даного завдання командам було виділено до 5 годин.

33

ІІІ тур передбачає командне вирішення 6 задач з програмування за допомогою електронної системи e-olimp. На виконання даного завдання командам було виділено до 4 годин. Команди продемонстрували власні напрацювання, які вони розробили під час І туру Турніру. Під час ІІ та ІІІ туру учасники показали високий рівень підготовки, знання теорії та сформовані компетентності з програмування.

Дякуємо організаторам та координаторам XX  Всеукраїнського учнівського турніру юних інформатиків від Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (м. Умань), ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Національного центру «Мала академія наук України» за віддану роботу та розуміння важливості розвитку обдарованої молоді.

Підготував доцент Сергій ШАРОВ