26 червня 2021 року на кафедрі комп’ютерних наук факультету Енергетики і комп’ютерних технологій  розпочалася робота державної екзаменаційної комісії із захисту кваліфікаційних робіт бакалаврів освітньо-професійної програми «Комп’ютерні науки» спеціальності 122 «Комп’ютерні науки».

Захист проходив за участю    заступника директора ТОВ «Мелітопольський механічний завод» Наталії АНДРУЩЕНКО, яка відзначила високий рівень знань та навичок майбутніх фахівців у галузі інформаційних технологій зі спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» ОПП «Комп’ютерні науки».

Публічний захист кваліфікаційних робіт супроводжувався використанням сучасних інформаційних технологій, жвавою дискусією з проблем розвитку інформаційних технологій. Здобувачі освітнього ступеня бакалавра представили цікаві прикладні програми різного призначення – інформаційні системи, веб-додатки, системи підтримки прийняття рішень, інформаційні системи на базі ннейроних мереж.

Всі кваліфікаційні роботи пройшли перевірку на наявність академічного плагіату, фальсифікації та фабрикації і отримали допуск до захисту.

Майбутні бакалаври з комп’ютерних наук під час захисту власних проєктів показали високий рівень професійної майстерності.

Вітаємо з успішним захистом кваліфікаційних робіт!

Бажаємо світлого майбутнього і блискучих перспектив, благополуччя в житті і доброї вдачі!