Виробнича практика студентів є обов’язковою складовою частиною процесу підготовки фахівців у Таврійському державного агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного і проводиться на оснащених відповідним чином базах практики вищих навчальних закладів, а також на сучасних підприємствах і компаніях в галузі інформаційних технологій.

Так, у період з 15.06.2020 по 24.07.2020 проводилась проєктно-технологічна  практика зі студентами 3-го та 1с курсу. Практична підготовка здобувачів вищої освіти здійснювалась на передових сучасних підприємствах і організаціях партнерах кафедри Комп’ютерних науки, які належать до різних галузей господарювання. Це такі, як ТОВ «Лайт-ІТ», ТОВ «БІОЛ», ПП «АСКОН», ТОВ «Квазар-Лінк», ТОВ «Телесвіт» та інші. На проектно-технологічній  практиці студенти закріпили у виробничих умовах знання і вміння, що одержані в процесі вивчення дисциплін професійної та практичної підготовки, ознайомилися з існуючими методиками ефективного застосування інформаційних технологій для вирішення задач, що виникають у реальних умовах функціонування підприємств та установ.

Бакалаври пройшли практику у встановлені строки, повністю виконали програму проєктно-технологічної практики, оперативне та якісно оформили звітну документацію, отримали позитивні відгуки від керівників на базах практики.