На кафедрі комп’ютерних наук знову пролунала тема пропозицій стейкхолдерів щодо підвищення якості освітньої діяльності. 16 лютого відбулась зустріч гаранта освітньо-професійної програми Комп’ютерні науки  к.т.н., доцента Юлії Холодняк зі здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 122 Комп’ютерні науки. Метою заходу було ознайомлення здобувачів з результатами опитування стейкхолдерів в першому семестрі 2023-2024 навчального року.

Під час заходу було представлено результати анонімного електронного анкетування здобувачів щодо стану академічної доброчесності при навчанні за програмою “Комп’ютерні науки”. Відзначено, що більшість студентів високо оцінюють якість отримуваної освіти та відсутність корупції в університеті. Результати опитування також свідчать про те, що більшість здобувачів ніколи не допускали недоброчесних дій під час навчання.

12

Сьогодні академічна доброчесність стає невід’ємною складовою освітнього процесу, а порушення її принципів може мати серйозні наслідки для здобувачів вищої освіти. Учасники зустрічі висловили свою готовність до систематичних заходів з формування розуміння та поваги до академічної доброчесності, включаючи проведення семінарів та кураторських годин з цього питання.

Кафедра Комп’ютерних наук ТДАТУ продовжує активно працювати над вдосконаленням освітнього процесу та сприянням формуванню моральних та етичних цінностей серед студентів, покладаючи особливий акцент на академічну доброчесність – один з найважливіших підґрунтів успішного навчання та майбутнього професійного зростання.

Юлія Холодняк