7 грудня 2018 року на базі Таврійського державного агротехнологічного університету відбулося засідання круглого столу за участю керівників закладів освіти Оріхівського району.

У круглому столі брали участь керівництво університету –  ректор університету, д.т.н., професор, член-кореспондент НААН України  Кюрчев В.М., проректор з навчальної роботи, к.т.н., доцент Ломейко О.П.,  начальник відділу профорієнтації та довузівської підготовки Циновська Т.Т. , а також декан факультету ІКТ, к.т.н., доцент Вершков О.О., завідувач кафедри вищої математики і фізики д. пед. наук., професор Сосницька Н.Л завідувач кафедри комп’ютерних наук к.т.н., доцент Строкань О.В., та студенти, випускники Оріхівських шкіл, які зараз навчаються в університеті.

Відкрив засідання ректор ТДАТУ Володимир Миколайович Кюрчев, який привітав присутніх в нашому закладі і відмітив значну роль у співпраці вчителів шкіл та викладачів університету у вихованні талановитої молоді для подальшого навчання та становленні фахівців вищого рівня.

Під час бесіди проректор з навчальної роботи Олександр  Петрович розповів про відкриття нових сучасних спеціальностей ( всього їх кількість на сьогодні становить 20), про студентське самоврядування, умови навчання та побутові умови, які надаються в університеті студентам.

Під час заходу директорам шкіл було проведено екскурсію по основним навчальним корпусам, навчальним аудиторіям, та представлено обладнання, на якому проходять практичні заняття студенти.

Керівники закладів освіти Оріхівського району відмітили сучасну матеріально – технічну базу навчальних аудиторій, та відзначили перспективу подальшої співпраці.