У Законі України «Про освіту» визначено поняття академічної доброчесності як одного з основних принципів освіти в Україні.

Що таке академічна доброчесність? Які шляхи реалізації академічної доброчесності у ТДАТУ? Такі і багато інших питань обговорювалися під час зустрічі 2 грудня 2019 року зі студентами 4 та 2С курсів спеціальності 122 „Комп’ютерні науки” заступником декана факультету енергетики і комп’ютерних технологій доцентом Лубко Д.В.

Під час обговорення студенти дізналися про реалізацію проекту з академічної доброчесності в Україні, ознайомились з положеннями Кодексу честі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, проаналізували питання того, чому дотримання принципів доброчесності у навчанні є ключем до якісної освіти та успішної кар’єри.

Під час відкритої дискусії студенти були активними, обговорювали цікаві питання, на які отримували змістовні відповіді.