10 лютого 2021 року відбулася презентація проєкту «Агрокебети-Схід», модератором якої став Керівник освітнього проєкту «Агрокебети» Анатолій Циркун. Він ознайомив з командою, метою, задачами проєкту та робочим планом.

З вітальним словом виступив Президент Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ), Генеральний директор компанії «ІМК», Голова Ради з питань аграрної освіти МОН України Алекс Ліссітса. Алекс привітав обдаровану молодь – магістрів програми «Агрокебети» Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного команду «Green Choice» з перемогою у конкурсі «Агрокебети Competition 2020».

У засіданні взяли участь представники Департаментів агропромислового розвитку Запорізької, Луганської та Донецької обласних адміністрацій та вищих навчальних закладів Сходу України: Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, Луганського національного аграрного університету.

З доповідями виступили: Керівник напрямку сталого економічного розвитку, Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» Брайан Мілаковски; експерт по академічному співробітництву Алла Кравченко, експерт по онлайн освітнім технологіям Ірина Озаринська та PR менеджер Дмитро Чепур.

Були обговорені питання підвищення рівня престижності праці в аграрній сфері та навчання усебічно розвинених спеціалістів.

По завершенні презентації учасники залишись задоволеними результатами зустрічі. Проректор з наукової роботи Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, куратор проєкту «Агрокебети» ТДАТУ, доктор с.-г. наук, професор Оксана Єременко подякувала за презентацію програми «Агрокебети-Схід» та висловила побажання на подальшу плідну співпрацю.

Дякуємо всім учасникам за активну роботу. Бажаємо міцного здоров`я, подальших успіхів та втілення задумів у проєкті «Агрокебети».

Screenshot_20210210-112425

Screenshot_20210210-112522