За результатами засідань конкурсної комісії підведені підсумки та визначені переможці обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі науки у 2020 році. У зв’язку із запровадженням карантинних обмежень цьогорічна зустріч  відбулась 16 листопада у вигляді конференції в онлайн-форматі за допомогою Zoom. В номінації “Сільськогосподарськи науки” категорія “Молоді науковці” перемогла к.с.-г.н., ст. викладач кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки Білоусова Зоя ВолодимирівнаВ номінації “Сільськогосподарськи науки” категорія “Студенти” перемогла студентка 21 МБ АГ групи Черняєва Галина. Також оголошена подяка Єременко Оксані Анатоліївні як науковому керівнику переможця обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі науки.

Наказ “Про нагородження переможців обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі науки у 2020 році”

Вітаємо науковців та бажаємо подальших наукових звершень та перемог!

IMG-6723

IMG-6725