изображение_viber_2020-12-10_09-32-39

10 грудня 2020 р викладачі кафедри прийняли  участь в Всеукраїнському науково-практичному інтернет- семінарі: «Перспективи виробництва продукції овочівництва та картоплярства в системі точного землеробства» організована ННЦ «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» НААН України.

В ході конференції були заслухані доповіді Адамчука В.В., академік НААН, директора ННЦ «ІМЕСГ»; Довгаль К.К., в. о. директора Департаменту Агропромислового розвитку Київської ОДА; представники Інституту картоплярства НААН; компанії «iQcomposite»;  фірми «System Solution»; ННЦ «ІМЕСГ»; НУБіП України та інші.

В ході семінару були підняті питання про перспективи використання систем точного землеробства на Україні та за кордоном, про інноваційні розробки в галузі картоплярства, ознайомлено присутніх з сучасними засобами навігації для сільськогосподарської техніки.

конф 1 конф 3 конф 4 конф2