0

10 грудня 2020 року в дистанційному режимі на платформі Zoom відбулася зустріч студентів Таврійського ДАТУ імені Дмитра Моторного (спеціальність Садівництво та виноградарство) та Херсонського ДАУ з міжнародним експертом по агроскаутінгу  Патріком Байерсом.

На зустрічі також були присутні координатор проекту Бакунін Юрій, проректор з НР ХДАУ Аверчев Олександр, директор ЗОГО ЗІКЦ “Агротаврія” Подшивалов Генадій, завідувач кафедри плодоовочівництва, виноградарства та біохімії ТДАТУ Колесніков Максим.

В ході бесіди студенти були ознайомлені з основними принципами та підходами в роботі Агроскаутінгу по всьому світу, окреслено основні напрямки розвитку агроскаутінгу на Україні, обговорено проблемні питання щодо механізмів практичної  реалізації проекту.

В свою чергу Патрік Байерс виявляв зацікавленість студентів у вивченні напрямку агрономії та плодоовочівництва, який зв’язок з сільським господарством мають вони та їх родина, яка саме робота зацікавила би студентів та якими мали б бути характеристики роботи, які б задовольнили майбутніх фахівців?

photo_2020-12-10_17-03-34