Нині дКонкурс на облаштування ате (4)-minедалі більше молоді розуміє, що студентські роки – це не лише час для навчання, а період можливостей та самореалізації.

З 12 квітня 2020 року до 3 квітня 2020 року  факультет АТЕ ТДАТУ проводить конкурс “КРАЩЩИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ ПРОЕКТ-ОБЛАШТУВАННЯ МАЙДАНЧИКА ДЛЯ МОЛОДІ» місце розташування якого, центральний вхід біля 5-го корпусу.

На сьогодні вже надійшли проекти до розгляду, але враховуючи перебування студентської молоді на карантині, термін подачі проектів подовжено до 13 квітня 2020 року.

Ідея полягає в тому, щоб створити комфортні умови для студентів й усіх учасникам освітнього процесу. Тому і виникла ідея створення на території університету майданчика, де була б зона для відпочинку, а також місце де можна провести різноманітні майстер-класи та молодь могла ділитися досвідом, шукати нові формати для покращення освітнього простору.

На факультеті створена комісія для розгляду і обрання кращих проектів для їх втілення в реальність. До складу комісії входять: представники деканату АТЕ декан Іванова І.Є., заступник декана Шлєіна Л.І, завідуючі кафедр: Колесніков М.О. кафедра ПОВБХ, Єременко О.А. кафедра Рослинництва, Прісс Л.П. кафедра ХТГРС, Рогач Ю.П. кафедра ЦБ, Даценко Л.М. кафедра ГЕЗ.

ДЯКУЄМО СТУДЕНТАМ ЗА КРЕАТИВНІ ІДЕЇ, ЗА БАЖАННЯ ЗМІНИТИ ФАКУЛЬТЕТ НА КРАЩЕ, ЗА БАЖАННЯ БУДУВАТИ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР ТА ЗА АКТИВНІСТЬ!

За мвтеріалами заступника декана АТЕ з ОВР Шлєіної Л.І.