425 серпня 2020 року напередодні 2020-2021 навчального року відбувся перший семінар кураторів факультету агротехнологій та екології.

На початку семінару декан факультету Іванова І.Є. привітала всіх із початком нового навчального року та наголосила на необхідності дотримання вимог в умовах карантину. Ірина Євгенівна звернула увагу на те, що для здобувачів вищої освіти першого та 1С курсів, а також магістрів першого року навчання навчальний рік почнеться 14 вересня. Студенти другого, третього, четвертого курсів та магістри другого року навчання заняття розпочнуть 1 вересня.

Під час проведення семінару було обговорено ряд організаційних питань та визначено основні напрямки виховної роботи на 2020-2021 навчальний рік.

Інформаційний супровід

заст. декана з НР Чебанова Ю.В.

5  7  Новое изображение