АТЕ    22 квітня 2024 р. на факультеті агротехнологій та екології ТДАТУ імені Дмитра Моторного в межах організації освітнього процесу відбулося щорічне засідання конкурсної комісії щодо розгляду конкурсних справ науково-педагогічних працівників кафедр факультету, у яких  завершується термін дії контракту або строкового трудового договору.

На розгляд конкурсної комісії було надано 7 конкурсних справ викладачів факультету агротехнологій та екології: від кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи – 3; від кафедри геоекології і землеустрою – 1; від кафедри рослинництва та садівництва ім. професора В.В. Калитки – 2; від кафедри цивільної безпеки – 1.

В ході проведення засідання конкурсна комісія ретельно розглянула всі справи, перевірила виконання пунктів контракту і наявність пунктів професійної активності науково-педагогічних працівників  та одноголосно підтримала усі клопотання щодо подовження контракту викладачів кафедр факультету АТЕ.