Новое изображение    15 квітня була  організована зустріч  з метою ознайомлення випускників ВСП «Василівського коледжу ТДАТУ ім. Дмитра Моторного» з умовами вступу до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного в 2024 році.

З привільним словом виступила  декан факультету АТЕ, к.с.г.н, доцент – Ірина ІВАНОВА та розповіла про перспективні навчання на  факультеті АТЕ але головною метою буда зустріч з відповідальним секретарем приймальної комісії ТДАТУ Сергій Косторной який ознайомив студентів з очікуваними особливостями вступної кампанії 2024 року: порядком складання НМТ, вимогами для вступу на бюджет, пільгами для мешканців особливо небезпечних територій.

На зустрічі також були присутні завідувач кафедри рослинництва та садівництва імені професора В.В. Калитки к.с.г.н. – Максим КОЛЕСНІКОВ та  завідувач кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи, д.т.н.,, професор,- Олеся ПРІСС.

Студенти коледжу дізналися про зміст університетських освітніх програм, особливості організації навчального процесу в університеті у військовий час, дуальну та індивідуальну форму навчання тощо.

В ході спілкування з випускниками було виявлено, що деякі із них прийняли рішення продовжити навчання в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного для отримання ступеня бакалавра.

Наприкінці онлайн-зустрічі, випускники коледжу мали змогу поставити свої питання відповідальному секретарю приймальної комісії ТДАТУ, декану та завідуючим.

Висловлюємо велику подяку керівництву коледжу за співпрацю та надану можливість проведення онлайн-зустрічі з випускниками.