5

Кожного року факультет агротехнологій та екології з нетерпінням чекає на квітень. Адже саме в цей чудовий і теплий місяць він святкує День народження.

Для світової історії 17 років – це лише коротка мить, але для нас – це ціле життя, це подія не лише в житті нашого факультету, а й знаменна дата для усього університету.

Цей день – це не лише нагода згадати тих хто стояв при заснуванні нашого факультету, але і можливість оцінити весь шлях, який пройдено разом.

З 2007 року ми разом творимо історію, долаємо виклики та професійно розвиваємось.

За 17 років існування, факультет агротехнологій та екології став одним з найуспішніших та найзатребуваніших у ТДАТУ. Цим ми завдячуємо усьому науково-педагогічному колективу і зокрема тим, хто очолював факультет і сьогодні прикладає багато зусиль для його процвітання. Високий професіоналізм та творчий потенціал професорсько-викладацького складу, значний досвід і самовіддана праця колективу сприяють створенню передумов для виходу на більш якісний рівень підготовки майбутніх фахівців. Праця кожного є тим струмком, який живить потужну ріку.

Факультет АТЕ – це велика родина різних людей, об’єднаних любов’ю до нових знань, технологій та розвитку.

Девіз нашого іменинника: «Професійність викладачів факультету визначається успіхом наших студентів-випускників»

94355464_603656536898487_4181691094095888384_oСаме 22 квітня, наймолодший факультет ЗВО відзначає свій день народження. Дата вибрана не випадково – це Всесвітній день Землі, а факультет готує фахівців у сфері агрономії, екології, цивільної безпеки, харчових технологій, садівництва, плодоовочівництва та виноградарства, геодезії та землеустрою готельно-ресторанної справи, які у майбутньому будуть дбати про розвиток, відбудову і збереження природних ресурсів.

Разом ми будуємо майбутнє!