старостат    В основі командного співробітництва та ефективності команди лежить успішне спілкування.

23 вересня 2022 року на факультеті агротехнологій та екології відбувся старостат на якому були присутні представники деканату факультету, а саме: декан к.с-г. доцент І.Є.Іванова і заступники декана, старости академічних груп та їх заступники. На зустріч були запрошені куратори та представники студентської ради факультету АТЕ.

Староста це представник студентів академічної групи перед деканатом для організаційного забезпечення освітнього процесу в академічній групі та для управління студентським колективом групи при залученні її до всіх офіційних заходів, що проводяться факультетом, ректоратом.

Староста представляє інтереси студентів групи в деканаті, факультеті, на профілюючій кафедрі та співпрацює з деканом чи його заступниками в питаннях пов’язаних з навчально-виховною роботою.

У своєму оновленому складі старостат факультету зібрався на своє перше засідання на платформі ZOOM.

Зі словами привітання звернулась до усіх присутніх декана факультету к.с-г.н., доцент Ірина Іванова, яка висловила надію на плідну сумісну роботу старост й деканату та окреслила основні вимоги щодо роботи старостату в осінньому семестрі.

Заступники декана факультету з навчальної роботи окреслили першочергові задачі та поставили ряд завдань, що наразі потребують негайного вирішення.

Співробітники деканату відповіли на питання старост щодо організації та здійснення навчального процесу у першому півріччі.

Другою частиною зібрання стало спілкування студентської ради факультету АТЕ і старост академічних груп. З привітальним словом і окресленням подальшої роботи студентського колективу звернулась до колег голова студентської ради факультету агротехнологій та екології Єлизавета Дяткова, студентка четвертого курсу спеціальності «Агрономія». Під час спілкування було вирішено цілу низку питань і ухвалено рішення подальшої роботи студентського колективу.

Злагоджена робота – це запорука успіху будь-якого колективу!

заступник декана АТЕ з навчальної роботи