Впровадження низки соціально значущих проєктів для молоді з метою інноваційного розвитку міста є пріоритетним напрямом роботи Виконавчого комітету Мелітопольської міської ради.

17 травня 2021 року на базі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного в межах комплексної міської програми «Сприяння розвитку підприємництва в м. Мелітополі Запорізької області на 2021-2025 роки», стартував триденний проєкт «Знайди себе в Мелітополі», учасниками якого стали випускники шкіл м.Мелітополя.

В межах заходу було створено 5 тематичних локацій, серед яких локація факультету АТЕ «Саме тут екологічне місто», метою якої стало показати молоді стан та перспективи екологічного розвитку регіону, виклики, які вкрай важливо вирішити та можливості пов’язані з ними.

Реалізувати поставлену мету вдалося завдяки демонстрації фото найбільш популярних місцевостей регіону, взятих з Google-maps. Учасникам було запропоновано вгадати по фото місцевості, оцінити їх екологічний стан та запропонувати заходи, які б змогли покращити екологічну ситуацію у регіоні.

Позитивна атмосфера заходу вкотре довела, що Мелітополь – місто можливостей, наш дім, наше майбутнє!

Інформаційний супровід –

Т.в.о. декана АТЕ