Так, ми молодий факультет, але наші плани – амбітні і мрії високі! Цей день у всьому світі відзначається як день Землі, але для нас це свято стало ще й родинним, яке ми з нетерпінням чекаємо щороку! Незважаючи на складну ситуацію із карантином – ми разом і ми святкуємо! Наші серця б’ються у єдиному ритмі і нам є чим пишатися, адже всім  викладачам факультету притаманні професіоналізм, постійний творчий пошук, впровадження новітніх технологій та багатогранність у спілкуванні зі своїми студентами! Наші студенти надихають, а їх досягнення додають нових сил! Цінуйте час у житті, відведений на освіту та студентське життя! Нехай втілюються ваші мрії і нехай панує на нашому факультеті наука, творчість та освіта!