h_ua_den_studentovДо Всесвітнього дня молоді та до Міжнародного дня студента, які відповідно відзначаються 10 та 17 листопада, наукова бібліотека підготувала експрес-виставку «Молоді про молодь». На виставці представлені періодичні видання, часопис «Аграрна освіта на перетині століть», монографія «Молодь України» та інші.

Ці свята – це свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики. Юність і молодість – це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Саме вони, сьогоднішні студенти, молоді робітники, підприємці, науковці, скоро будуть визначати шляхи розвитку країни, вести її до процвітання та успіху.

В цей день незмінними залишаються веселощі, гарний настрій та дух свободи, притаманний гарячим серцям, сповненим надій, світлих мрій та найкращих сподівань. Зараз, у віці до 25 років, живе понад 3 мільярди осіб.

Всесвітній день молоді відзначається щорічно 10 листопада, тому що саме в цей день на Всесвітній конференції молоді у Лондоні, що проходила 29 жовтня – 10 листопада 1945 року, була заснована Всесвітня федерація демократичної молоді (ВФДМ). Міжнародне об’єднання молодіжних організацій – це центр міжнародного демократичного молодіжного руху, який об’єднує молодь незалежно від політичних і релігійних поглядів, расової та національної приналежності. ВФДМ веде боротьбу за мир, права молоді, незалежність народів, інтернаціональне згуртування прогресивної молоді проти колоніалізму, неоколоніалізму, фашизму та расизму.

Міжнародний день студентів встановлений 17 листопада 1946 на Всесвітньому конгресі студентів, що відбувся в Празі, на згадку про чеських студентів-патріотів.

У День студента всім минулим, теперішнім та майбутнім учням бажаємо, щоб навчання давалося легко, іспити здавалися з першого разу, хвости закривалися, а невтомний ентузіазм неодмінно привів до улюбленої, престижної та затребуваної професії.

день молоді, студентів