ІСРС є всеукраїнською студентською олімпіадою, у якій беруть участь студенти, що вивчають програмування та прикладну математику. Головна мета проведення олімпіади – створення умов для формування і підготовки університетських команд для участі в командній студентській першості світу з програмування ICPC.
Цього року олімпіада з програмування відбулася 13 лютого в дистанційному режимі. В ній взяли участь і студенти спеціальності 122 Комп’ютерні науки: Заар Елліот (31КН), Ніконенко Олексій (31 КН) та Семенов Євген (31КН). Команда отримала в своє розпорядження всього один комп’ютер для розв’язання задач протягом п’яти годин.
Перевірка розв’язків здійснюється автоматично, перемагає та команда, яка правильно вирішить максимальну кількість завдань за мінімальний час. При цьому користуватися допоміжними джерелами інформації або електронними пристроями заборонено. Тому для перемоги необхідні не так знання якихось спеціальних мов програмування, як навички швидкого прийняття рішень, глибокої ерудиції в питаннях алгоритмів і структур даних, ефективної та злагодженої командної роботи.