Якість освіти залежить від багатьох факторів, серед яких –  як доброчесно ставляться учасники освітнього процесу до своїх обов’язків. Тобто, одним із критеріїв якості освіти є «академічна доброчесність».

Вища освіта та академічна доброчесність: як функціонують ці системи? Що таке кодекс честі університету? Що являє собою явище плагіату?  Хто приймає рішення у випадку порушень правил академічної доброчесності в університеті? На ці та інші запитання на кураторській годині 19 лютого 2020 року шукали вiдповiдi студенти 11КН групи Таврійського державного агротехнологічного університету  разом із викладачами. До участі в обговоренні цих питань були запрошені завідуюча кафедрою комп’ютерних наук доцент Строкань О.В, зам. декана факультету ЕКТ доцента Лубко Д.В. та ст. викладача Зінов євої О.Г.

Інформаційний захід пройшов змістовно, цікаво і корисно.

Питання академічної доброчесності сьогодні має дуже велике значення в освітньому процесі. Кожен, хто має відношення до освітнього закладу, повинен пам’ятати про моральні норми та доброчесність.