23.02.2020 в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) за підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації відбувся ІІ етап (обласний) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2019/2020 навчальному році. Під час засідання секцій свої кращі роботи представили юні науковці міста й області – близько 550 учнів старших класів. Із них 103 особи взяли участь у засіданні секцій технічних і точних наук, 143 – із напрямів хімії, біології, екології та аграрних наук, наук про Землю, 164 були задіяні в засіданнях секцій історії, філософії та суспільних наук, а ще майже 140 – у секціях мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства.

Відбулися засідання 45 секцій із підсекціями у рамках 12 відділень, які розмістилися: це – «Історія», «Філософія та суспільствознавство», «Науки про землю», «Мовознавство», «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство», «Хімія та біологія», «Екологія та аграрні науки», «Математика», «Фізика і астрономія», «Технічні науки», «Комп’ютерні науки», «Економіка». Один переможець від кожної секції, за умовами конкурсу, візьме участь у всеукраїнському, ІІІ, етапі конкурсі МАН України.

В якості члена журі на цьому конкурсі у секції «Комп’ютерні науки» виступив і фахівець з інформаційних технологій Андрій Мозговенко, асистент кафедри Комп’ютерних наук Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Андрій відмітив високий науковий рівень, креативність  та сучасність представлених робіт.

Хвилювання, очікування, і, нарешті, перемоги – все це було присутнє в затишних аудиторіях та коридорах навчального закладу.

Чекаємо на нові роботи! Бажаємо юним науковцям наснаги на науковій ниві!