Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного включено до переліку навчальних закладів, які впроваджують елементи дуальної форми навчання в освітній процес. Основне завдання дуальної форми навчання – подолання розриву між теоретичною і практичною підготовкою, освітою і виробництвом та підвищення якості підготовки майбутніх фахівців.

Для нашого університету впровадження дуальної форми навчання дає нові можливості для:

• забезпечення конкурентоспроможності на ринку надання освітніх послуг;
  • підвищення якості освіти за рахунок оперативної корекції освітніх програм;
  • прикладних наукових досліджень;

В рамках дуальної форми 15  грудня 2020 року на кафедрі «КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ» ТДАТУ у дистанційному режимі відбулася атестація студентів дуальної форми навчання спеціальності 122 «Комп’ютерні науки». За результатами дуального навчання на виробництвах здобувачі оформили звіти з проходження дуального навчання, атестаційні листи та представили змістовні доповіді. Захист звітів відбувся на досить високому рівні. Студенти та показали високий рівень знань, компетенцій та практичних навичок, що були ними отриманні в процесі дуального навчання.

Під час захисту відбулася цікава дискусія між присутніми, під час якої були висловлені конструктивні пропозиції щодо удосконалення організації дуальної форми навчання та освітньо-професійної програми «Комп’ютерні науки».

Усі присутні прийшли до висновку, що дуальна форма навчання сприяє підвищенню якості практичної підготовки майбутніх фахівців, надає студентам змоги здобути безцінний досвід, який наблизить їхні навички до потреб ринку праці.

Досвід впровадження дуальної форми навчання у Таврійському державному агротехнологічному університеті  імені Дмитра Моторного показав, що така форма співпраці з роботодавцями є перспективною формою співпраці закладів освіти, соціальних партнерів, бізнесу та ресурсом для задоволення потреб регіонального ринку праці, що є важливою передумовою економічного розвитку регіону.