09.12.2020 року на зведеній кураторській годині (у форматі Zoom-зустрічі) для  студентів курсу М2 факультету ЕКТ була проведена зустріч з деканатом факультету Назаренко І.П. та начальником відділу зв’язку з виробництвом ТДАТУ – Сингаєвським Віктором Антоновичем.

В умовах сьогодення, як ніколи актуальним постає розгляд проблематики працевлаштування молоді в Україні, адже проблема реалізації права молоді на працю в умовах глобалізації світової економіки є надзвичайно актуальною для української спільноти в цілому.

Саме тому тема даної зустрічі про працевлаштування студентів факультету ЕКТ дуже актуальна. Керівництво факультету веде активну роботу з питань працевлаштування випускників, проводить моніторинг попиту випускників на ринку праці через опитування на сайті ЗВО. Також зворотній зв’язок між випускниками факультету та університетом відбувається через ГО «Асоціація випускників ТДАТУ».

Сингаєвський Віктор Антонович розповів про особливості працевлаштування на сьогодні, про вимоги, які нині пред’являються до затребуваного фахівця. Особливий акцент зроблено на здатність до використання інноваційних підходів, провідних IT-технологій, вивчення нововведень сучасних професіоналів даних сфер. Декан факультету Назаренко І.П. також запросив до аспірантури майбутніх випускників, які мають до цього хист та бажання.

Наприкінці заходу студенти мали можливість отримати відповіді на всі питання, які виникли під час зустрічі. Для керівника відділу зв’язку з виробництвом В.А. Сингаєвського та декана факультету питання молоді стали стимулом для організації подальших зустрічей з метою поглиблення знань випускників на етапі їх особистого та професійного становлення.

Стає зрозумілим, що якість та компетентність роботи викладачів факультету ЕКТ у підготовці висококваліфікованих фахівців, визначається, перш за все, успіхом випускників ТДАТУ!