На кафедрі комп’ютерних наук Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного продовжуються  наукові дослідження в рамках проєкту  «Теоретичне обґрунтування та розроблення інформаційної системи семантичної ідентифікації, документування та обробки результатів неформального та інформального навчання».

Черговим здобутком наукових досліджень учасників проєкту є опис методів та інструментів інформаційної системи семантичної ідентифікації і документування результатів неформального й інформального навчання, створена онтологічна схема, розроблені архітектура та інтерфейс користувача запропонованої інформаційної системи, які висвітлені в публікації «Інформаційна система семантичної ідентифікації і документування результатів неформального й інформального навчання: методи й інструменти розробки» (автори: Прийма С.М., Строкань О.В., Рогушина Ю.В., А.Я. Гладун, Мозговенко А.А.) в журналі «Інформаційні технології і засоби навчання». Даний журнал індексується в наукометричній базі даних Web of Science (ESCI)  та Google Академія.

Дякуємо всім учасникам проєкту за плідну працю! Бажаємо подальших успіхів на науковій ниві!

20200210_151410