18 жовтня в Таврійському державному агротехнологічному університеті ім. Дмитра Моторного відбувся Інтелектуальний брейн-ринг «Про все на світі».

Від кожного факультету була представлена команда з 4 студентів. Команда факультету ЕКТ мала назву «Іхніі здєся», АТЕ – «Кальмари», МТФ – «Balance», ФЕБ – «Економісти».

Наш факультет представляли наступні студенти: Мосієвич Костянтин 11КН, Кузнєцов Владислав 11КН, Верещага Юрій 21СКН і капітаном команди «Іхніі здєся» була Чепак Анастасія 41ЕЕ.

Брейн-ринг складався з 4 раундів, після яких відбувався підрахунок балів і визначався переможець гри. За кожну правильну відповідь команда отримувала 1 бал. Щоб відповісти на запитання, капітан команди мав підняти прапорець із кольором свого факультету. Хто швидше підніме прапорець, має право відповідати першим. Якщо відповідь капітана була не правильною, право на відповідь передавалося команді, яка другою підняла прапорець. В першому раунді команди повинні були відповідати на запитання ведучого. Завданням другого раунду була вікторина з варіантами відповідей. У третьому раунді командам були надані аркуші паперу, на яких було зашифровано 10 фільмів за допомогою смайликів. У четвертому раунді ведучий говорив якийсь відомий факт, який може бути хибним або істинним, і команди повинні відгадати правда це чи ні.

Після завершення вікторини і підрахунку балів були визначені переможці. 4 місце зайняла команда АТЕ – «Кальмари», 3 місце команда ЕКТ – «Іхніі здєся», 2 місце команда ФЕБ – «Економісти». І 1 місце зайняла команда Механіко-технологічного факультету – «Balance».

Кожен учасник команди переможця отримав грамоту за перемогу в інтелектуальному заході.

За матеріалами Мосієвича Костянтина, 11КН