22 жовтня 2021 р. завідувач кафедри ком’ютерних наук, доцент Шаров С.В. та старший викладач Зінов’єва О.Г. взяли участь у першій зустрічі з міжнародним експертом SES професором Вольфгангом Крессе, який прибув до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного з метою обміну досвідом та експертної допомоги в реалізації освітньої програми «Геодезія та землеустрій». Зустріч проходила в режимі он-лайн. Викладачі мали змогу познайомитись з професором Вольфгангом Крессе, дізнатися про основні напрямки його роботи під час перебування в ТДАТУ.

Сподіваємося на плідну співпрацю з професором під час зустрічі в рамках обговорення методів викладання та напрямків розвитку дисципліни «Геоінформаційні системи і бази даних». Така зустріч дасть можливість ознайомитись з особливостями європейської практики викладання дисципліни та дозволить підвищити компетенції науково-педагогічних працівників стосовно надання освітніх послуг.