Нині академічна доброчесність стала невід’ємною складовою системи забезпечення якості освіти у закладах вищої освіти. Питання дотримання принципів академічної доброчесності викладачами та здобувачами вищої освіти є актуальним.

22 жовтня 2021 р. відбулося засідання кафедри комп’ютерних наук, на якому одне із розглянутих питань стосувалося впровадження принципів академічної доброчесності при розробці навчально-методичної літератури. Засідання проводилося в онлайн режимі. Завідувач кафедри Сергій ШАРОВ зосередив увагу на дотримані принципів академічної доброчесності при створенні навчально-методичної літератури, наголосив на відповідальності за порушення норм академічної доброчесності.

Викладачі кафедри взяли участь в обговоренні цього питання і погодились із необхідністю дотримання принципів академічної доброчесності, використання посилань на джерела інформації, результатів власної науково-методичної діяльності, надання достовірної інформації про методики і результати досліджень тощо.

Слід додати, що нещодавно викладачі кафедри, доц. Сергій ШАРОВ та Дмитро ЛУБКО брали участь у вебінарі «Академічна доброчесність і підготовка навчально-методичних матеріалів», організований Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти та Unicheck Україна.