23 жовтня Мелітополь святкує одну із важливих подій – День визволення міста від німецьких загарбників. За цю перемогу багато воїнів заплатили найдорожчу для них ціну – своє життя. Пам’ять загиблих під час визволення Мелітополя була вшанована на площі Слави перед головним корпусом Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. На заході були присутні викладачі кафедри комп’ютерних наук, які теж долучились до урочистостей з нагоди визволення м. Мелітополя.

Відкрив захід радник ректора, д.т.н., професор Кюрчев В.М., який нагадав присутнім про тогочасні події та подвиг воїнів-визволителів, які ціною свого життя звільнили наше місто від німців. Наприкінці свята представники студентського активу поклали живі квіти до пам’ятників, що увічнюють подвиг солдат. Це пам’ятник викладачам і студентам, загиблим у роки війни з німецькими окупантами 1941-1945 років та пам’ятник Герою Радянського Союзу Малюгі М.С., який був випускником нашого університету та загинув у 1945 році у боях під Бреслау.

Своє минуле завжди потрібно пам’ятати, оскільки без нього не буде майбутнього. Тож вшановуємо захисників, які віддали своє життя за мир на рідній землі.