З 23 лютого 2021 року на кафедрі комп’ютерних наук розпочався комплексний державний кваліфікаційний екзамен здобувачів ступеня вищої освіти «Магістр» зі спеціальності 122  «Комп’ютерні науки».

Держекзамен приймала комісія у складі:

Єремєєв

Володимир Сергійович

д.т.н., професор кафедри інформатики і кібернетики Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б. Хмельницького
Заступник голови ЕК:
Строкань

Оксана Вікторівна

к.т.н., доцент, завідувач кафедри комп’ютерних наук
Члени ЕК:
Малкіна

Віра  Михайлівна

д.т.н., професор кафедри комп’ютерних наук
Мацулевич

Олександр Євгенович

к.т.н., доцент, доцент кафедри технічної механіки та комп`ютерного проектування ім. професора В.М. Найдиша

Сіциліцин Юрій Олександрович           старший викладач кафедри комп’ютерних наук

В ході екзамену випускники показали високий рівень теоретичних знань та практичних навичок з обраної спеціальності.

Добрий старт!

Кафедра комп’ютерних наук вітає  всіх з успішним завершенням навчання та бажає подальшого особистого розвитку, а також отримати гарну роботу за фахом.