25 лютого 2020 року на кафедрі КН було проведено засідання кафедри, на якому піднімались питання академічної доброчесності та підтримки антикорупційної програми ТДАТУ. Перед викладачами виступила завідуюча кафедрою КН Оксана Строкань.

Дотримання засад академічної доброчесності є двостороннім процесом, в який включені викладачі та здобувачі вищої освіти. Саме викладачі є прикладом та взірцем для наслідування молодого покоління. Втілення в життя ідеалів доброчесності та високого професіоналізму надихає молодь розвиватися, створювати власні проекти та досягати нових вершин в освіті та науці на принципах академічної доброчесності.

Метою антикорупційної програми у ТДАТУ є запровадження необхідних і обґрунтованих заходів щодо запобігання і протидії корупції у діяльності Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

В результаті засідання були зібрані підписи усіх викладачів та допоміжного складу про дотримання основ академічної доброчесності та антикорупційних програм ТДАТУ та сформовано відомість яка доступна за посиланням.