Освітньо-професійна програма «Комп’ютерні науки», як єдиний комплекс освітніх компонентів (предметів вивчення, дисциплін, індивідуальних завдань, контрольних заходів тощо), спланованих і організованих для досягнення визначених результатів навчання, має свою специфіку та унікальність.

02 лютого 2021 року на кафедрі комп’ютерних наук відбулась зустріч студентського самоврядування  факультету енергетики та інформаційних технологій з гарантом ОПП «Комп’ютерні науки» освітнього ступеня «бакалавр» доцентом Оксаною Строкань та гарантом ОПП «Комп’ютерні науки» освітнього ступеня «магістр» професором Вірою Малкіною з метою визначення обізнаності студентів факультету ЕКТ щодо фокусу їхніх освітніх програм та вибору індивідуальної освітньої траєкторії навчання.

Студентам було надано інформацію щодо специфіки освітніх програм та можливостей індивідуальної траєкторії навчання. Детально обговорено зміст загальних і фахових компетентностей та результатів навчання.

У сучасних умовах розвитку освітнього процесу зустрічі такого формату дають можливість врахувати інтереси здобувачів вищої освіти, роботодавців та інших стейкхолдерів під час розробки та реалізації освітніх програм, а також досягти поставленої мети, а саме забезпечити підготовку висококваліфікованих фахівців у галузі інформаційних технологій за спеціальністю  122 «Комп’ютерні науки».