Через карантин у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного студенти перейшли на дистанційне навчання. Екзаменаційну сесію також планується провести в дистанційному режимі. Саме цьому питанню 13 травня 2020 року була присвячена кураторська година у 42КН та 21сКН групах, куратором яких є завідувач кафедри КН, доцент Оксана Вікторівна Строкань.

Під час он-лайн зустрічі зі студентами були обговоренні основні положення проекту тимчасового порядку проведення екзаменаційної сесії в дистанційному режимі у ТДАТУ імені Дмитра Моторного.

Також увага була приділена і таким питанням: успішність дистанційного навчання, підготовка до екзаменаційної сесії та комплексного державного кваліфікаційного екзамену.