Спілкування куратора з групою продовжується і під час карантину.

13 травня відбулася кураторська година групи 11 КН. Студенти активно відгукнулися на на прохання куратора  Зінов’євої О.Г. і вийшли в ZOOM для відеоспілкування.

Під час відеоконференції куратор ознайомила студентів з основними положеннями тимчасового порядку складання екзаменаційної сесії в дистанційному режимі у ТДАТУ імені Дмитра Моторного, відповіла на всі питання, які виникали у студентів під час обговорення щодо умов проведення модулів, заліків та іспитів.

Студенти ділились враженнями свого карантинного життя, обговорювали труднощі, які виникають під час дистанційного навчання.

Сподіваємося, що ми незабаром повернемося до звичного життя. Бажаємо всім здоров’я, наснаги та терпіння в нашій спільній справі