Профорієнтаційна робота на кафедрі комп’ютерних наук є однією із важливих складових її діяльності. Тому викладачі кафедри систематично беруть участь у різноманітних профорієнтаційних заходах, зокрема залучають абітурієнтів до дня відкритих дверей, проводять роз’яснювальну роботу серед школярів.

22.09.2021 р. завідувач кафедри комп’ютерних наук, доцент Шаров С.В., старший викладач кафедри комп’ютерних наук Зінов’єва О.Г. разом із старшим викладачем кафедри вищої математики та фізики Рожковою О.П. відвідали Оріхівський район для проведення профорієнтаційної роботи в закладах освіти.

Під час поїздки було відвідано випускні класи таких шкіл: Оріхівський НВК №2 ім. академіка В.А. Лазаряна, гімназію «Основа» Преображенської сільської ради, НВК «Перспектива» Таврійської ОТГ, Нестерянську СРЗОШ І-ІІІ ст., Оріхівську гімназію «Сузір’я», Малотокмачанську гімназію.

Під час зустрічей було надано детальну інформацію про вступну кампанію, основні вимоги до вступу у ТДАТУ, роздано рекламний матеріал, проведено анкетування з метою отримання інформації щодо зацікавленості здобувачів освіти у майбутньому отриманні вищої освіти. Приємно те, що частина учнів виявила зацікавленість можливістю вступу до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Тож бажаємо здобувачам освіти у майбутньому зробити свій вибір і запрошуємо усіх бажаючих до академічної спільноти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного!