18 вересня розпочався перший етап всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, яка є складовою частиною відбіркових змагань Міжнародної командної студентської олімпіади з програмування (ICPC – International Collegiate Programming Contest).

Згідно правил, змагання проходить між командами з трьох студентів, які вчяться у закладах вищої освіти Перемагає команда, яка розв’язала найбільше число завдань. Перемога в цій олімпіаді є свідченням високих професійних та інтелектуальних здібностей переможців. Крім того, вона впливає на привабливість випускників під час працевлаштування за спеціальністю.

Цього річ віз кафедри комп’ютерних наук ТДАТУ імені Дмитра моторного в 1 турі олімпіади взяли 2 команди:

• команда 4 курсу, 41 КН крупи (Kirill Muraviov, Elliot Zaar, Evgeniy Semenov);
  • команда 2 курсу, 21 КН крупи (Yaroslav Semidockiy, Nikita Odnovol, Stanislav Toraiev).

Цього року внаслідок карантинних обмежень олімпіада проходила у дистанційному режимі на базі МДПУ імені Богдана Хмельницького.

Попереду ІІ етап олімпіади. Тож бажаємо нашим здобувачам вищої освіти, які вчяться за освітньою програмою «Комп’ютерні науки» успіхів та подальших перемог!

Інформацію підготував доцент Сергій ШАРОВ